O nás

• Hudební skupina FK-Band Music vznikla v roce 2006 a má za sebou mnoho úspěšných vystoupení.

•  Tvoří ji hudebníci se zkušenostmi z hudebních skupin.

• Hudební skupina FK-Band Music účinkuje na plesech, tanečních zábavách, firemních večírcích,

• rautech, svatbách, rodinných oslavách a dalších kulturních a společenských akcích.

• Vystupovat může ve společenských sálech, kulturních domech, firemních prostorách,

• ale také např. v menších hotelových saloncích či pod širým nebem.

• Repertoár hudební skupiny FK-Band Music je velice široký a uspokojí tak zájem posluchačů všech generací.

• Tvoří ho písně z oblasti pop music, rock, disco 80. – 90. let 20. století, evergreeny až po současnou muziku.

• instrumentální poslechové a taneční skladby, country, dechovka.

• Hudební skupina FK-Band Music vystupuje v tomto obsazení: klávesy, kytara (basová), zpěv,

•  v případě zájmu pořadatele je možno účinkovat v počtu dvou až tří hudebníků.

•  Zvuková aparatura a doprava vlastní.

• Na vzájemnou spolupráci se těší hudební skupina FK-Band Music

Obsazení kapely: